Taklampa Venture Home Nicola - XlargeVit
2 599 kr
1 812 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Förväntas åter i lager 2026-07-30
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17060-001 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 125 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Längd | 750 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 4,3 kg |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Fjädrar |
| Serie | Nicola - XLarge |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206971364 |





