Taklampa Venture Home Tours
1 125 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Med taklampan Tours får du en trendig lampa som står sig över tid! Lampskärmen är helt i rotting och har en fin jordnära färg som ger ett lugn till rummet. Lampan har ett vackert sken som ger en varm och mysig känsla vilket gör den perfekt att placera över matbordet, för långa stämningsfulla middagar eller i sovrummet för en avslappnande känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med taklampan Tours får du en trendig lampa som står sig över tid! Lampskärmen är helt i rotting och har en fin jordnära färg som ger ett lugn till rummet. Lampan har ett vackert sken som ger en varm och mysig känsla vilket gör den perfekt att placera över matbordet, för långa stämningsfulla middagar eller i sovrummet för en avslappnande känsla.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17031-000 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 400 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Tours |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971258 |





