Takskena By Rydéns Correct 4LGuld
Rek. pris 1 095 kr
848 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Guld

Correct 4L
Guld
848 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Correct är en 4-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Correct är en 4-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. Lampor som du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501834-01 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 830 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 35 kW |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 175 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Correct |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Typ | Spotlight |
| EAN-nr | 7391741007230 |


