Vägglampa Aneta Argo
1 049 kr
919 krSpara 12 %Kampanj2 tim kvar!

Argo
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Argo för utomhusbruk i svart aluminium. Lampan lyser både upp och ner och ger ett behagligt varmt vitt ljus med 778 lumen, vilket motsvarar ungefär 75W traditionell glödlampa.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Argo för utomhusbruk i svart aluminium. Lampan lyser både upp och ner och ger ett behagligt varmt vitt ljus med 778 lumen, vilket motsvarar ungefär 75W traditionell glödlampa.
LED -ljuskälla ingår, ej dimbar. Fast montering på vägg, IP54.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 13804-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 135 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Argo |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 90 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,75 kg |
| EAN-nr | 7392986773287 |


