Vägglampa Aneta Astor
Rek. pris 1 999 kr
1 337 kr
1 331 krSänkt pris!

Astor
1 331 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Astor är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design i ett. Tillverkad i svartlackerad metall och med en riktbar läslampa på framsidan samt en diskretare indirekt belysning på baksidan.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Astor är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design i ett. Tillverkad i svartlackerad metall och med en riktbar läslampa på framsidan samt en diskretare indirekt belysning på baksidan.
Du kan enkelt styra lamporna var för sig via de dubbla strömbrytarna på väggplattans framsida. Astor har också en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen, dessutom finns dubbla USB-uttag (USB A- och C) placerade på framsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10213-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 110 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Astor |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 160 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,45 kg |
| EAN-nr | 7041661276307 |



