Vägglampa Aneta Cargador
1 989 kr
1 599 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!

Cargador
1 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Cargador är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design. Tillverkad i svartlackerad metall med en riktbar läslampa på framsidan och en indirekt belysning på baksidan som du enkelt styr med de dubbla strömbrytarna på väggplattans undersida. Cargador har dessutom en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen samt USB-uttag för de enheter som saknar stöd för trådlös laddning.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Cargador är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design. Tillverkad i svartlackerad metall med en riktbar läslampa på framsidan och en indirekt belysning på baksidan som du enkelt styr med de dubbla strömbrytarna på väggplattans undersida. Cargador har dessutom en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen samt USB-uttag för de enheter som saknar stöd för trådlös laddning.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10208-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Cargador |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Längd | 240 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,35 kg |
| EAN-nr | 7041661274488 |





