Vägglampa Aneta Ferdinand
Rek. pris 819 kr
599 kr
579 krSänkt pris!

Ferdinand
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Ferdinand har en retroinspirerad skärm i svartlackerad metall med guldig insida som ger ett varmt ljus. Lampan har en lättåtkomlig strömbrytare på väggplattan och passar fint som sänglampa.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Ferdinand har en retroinspirerad skärm i svartlackerad metall med guldig insida som ger ett varmt ljus. Lampan har en lättåtkomlig strömbrytare på väggplattan och passar fint som sänglampa.
Ferdinand vägglampa kan även kombineras med andra lampor i Ferdinand-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10203-15-04 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 11 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ferdinand |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2,45 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,56 kg |
| EAN-nr | 7041661274303 |


