Vägglampa Astro Borgo Trimless 65 Inbyggd Dimbar Belysning
2 380 kr

Borgo Trimless 65 Inbyggd Dimbar Belysning
2 380 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Borgo Trimless 65 är en inbyggd vägglampa med en minimalistisk design som ger en fin ljusbildning. Den är perfekt att använda i trappor eller hallar för att belysa gångar. LED-driver ingår ej.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Borgo Trimless 65 är en inbyggd vägglampa med en minimalistisk design som ger en fin ljusbildning. Den är perfekt att använda i trappor eller hallar för att belysa gångar. LED-driver ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1212028 |
| Färg | Mattvit |
| Bredd | 65 mm |
| Effekt | 2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Borgo |
| Typ | Vägglampa |
| Djup | 42 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 65 mm |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| EAN-nr | 5038856075342 |
