Vägglampa Astro Pella 190 mm
3 140 kr

Pella 190 mm
3 140 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Pella 190 mm är en lampa i gips som ger en mjuk omgivningsbelysning både uppifrån och nedifrån.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Pella 190 mm är en lampa i gips som ger en mjuk omgivningsbelysning både uppifrån och nedifrån.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1315002 |
| Färg | Mattvit |
| Bredd | 190 mm |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Gips |
| Serie | Pella |
| Typ | Vägglampa |
| Djup | 79 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 325 mm |
| EAN-nr | 5038856071412 |


