Vägglampa By Rydéns CorrectVit
Rek. pris 479 kr
433 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Correct
Vit
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa i metall som passar utmärkt som sänglampa. På lamphuvudet sitter en pinne i metall som hjälper dig att flytta ljuset till rätt läge, så att du slipper vidröra själva lampan.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Vägglampa i metall som passar utmärkt som sänglampa. På lamphuvudet sitter en pinne i metall som hjälper dig att flytta ljuset till rätt läge, så att du slipper vidröra själva lampan.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501828-01 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 110 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 130 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Correct |
| Typ | Spotlight |
| EAN-nr | 7391741001948 |


