Vägglampa Globen Lighting OmegaGuld
1 679 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Guld

Omega
Guld
1 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Globen Lighting Omega är tvådelad med tre sammanhängande plattor med belysning bakom samt två extra sammanhängande plattor som du kan placera där du önskar. Lampan är tillverkad av veckad metall och har en integrerad LED-list på baksidan av ramen samt en 200 cm lång svart kabel med brytare. Design: GL Design Studio.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Vägglampa Globen Lighting Omega är tvådelad med tre sammanhängande plattor med belysning bakom samt två extra sammanhängande plattor som du kan placera där du önskar. Lampan är tillverkad av veckad metall och har en integrerad LED-list på baksidan av ramen samt en 200 cm lång svart kabel med brytare. Design: GL Design Studio.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 40111-01 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 700 mm |
| Sockel | INTEGR |
| Effekt | 4,18 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 550 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Omega |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7319432310650 |





