Vägglampa Ifö Electric Opus 125/100
fr.1 353 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Opus 100/125 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras på vägg eller tak såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 100/125 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras på vägg eller tak såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502613I |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8241/LED |
| Serie | Opus |
| Typ | Vägglampa |
| Diameter | 9,7 cm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 125 mm |
