Vägglampa Nordlux HelfordMässing
Rek. pris 1 749 kr
1 220 kr
1 159 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Mässing

Helford
Mässing
1 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 49031035 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 125 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP64 |
| Vikt | 1,318 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Mässing |
| Serie | Helford |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5701581464681 |


