Vägglampa Nordlux Ip S13 40
fr.669 kr
Välj variant

Ip S13 40
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bra ljus är huvudsaken, inte minst framför spegeln där man gör sin ansiktsmakeup eller rakar sig. S13 är en lätt och elegant vägglampa med integrerad LED-teknik som ger perfekt ljus vid spegeln. Design by Bønnelycke MDD.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bra ljus är huvudsaken, inte minst framför spegeln där man gör sin ansiktsmakeup eller rakar sig. S13 är en lätt och elegant vägglampa med integrerad LED-teknik som ger perfekt ljus vid spegeln. Design by Bønnelycke MDD.
Egenskaper
- Justerbar reflektor
- Även idealisk att installera som galleribelysning
- 5 års LED-garanti
- Justerbar reflektor
- Även idealisk att installera som galleribelysning
- 5 års LED-garanti
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2410401032N |
| Färg | Stål, Vit |
| Bredd | 403 mm |
| Sockel | LEDModule |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | D |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ip |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 118 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 90 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Vikt | 0,373, 0,379 kg |
