Vägglampa Nordlux Tutan
499 kr
439 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tutan har en elegant, rundad design med tydliga Art Deco-referenser. Det mönstrade glaset ger ett behagligt ljus som passar perfekt bredvid badrumsspegeln. Lägg till en dekorativ glödlampa och skapa ditt eget designuttryck.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tutan har en elegant, rundad design med tydliga Art Deco-referenser. Det mönstrade glaset ger ett behagligt ljus som passar perfekt bredvid badrumsspegeln. Lägg till en dekorativ glödlampa och skapa ditt eget designuttryck.
Egenskaper
- Lämplig för badrum (IP44)
- Dekorativt, mönstrat glas
- Max watt: 25
- Lämplig för badrum (IP44)
- Dekorativt, mönstrat glas
- Max watt: 25
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310551035 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 900 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Tutan |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 230 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,84 kg |
| EAN-nr | 5704924016318 |




