Vägglampa Nordlux Vico Long
Rek. pris 449 kr
359 kr
355 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vico-serien är sinnebilden för skandinavisk elegans med sin minimalistiska, strömlinjeformade design. Den räfflade ytan ger en subtil men intressant effekt. Vico lyser både uppåt och nedåt och skapar en dekorativ effekt på väggen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vico-serien är sinnebilden för skandinavisk elegans med sin minimalistiska, strömlinjeformade design. Den räfflade ytan ger en subtil men intressant effekt. Vico lyser både uppåt och nedåt och skapar en dekorativ effekt på väggen.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2512341003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Vico |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Längd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,64 kg |
| EAN-nr | 5704924024498 |





