Väggspot Nordlux Aslak GU10
fr.313 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Aslak GU10
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45721001N |
| Färg | Svart, Vit |
| Diameter | 80 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aslak |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
