Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus TräMörkröd/Beige
Rek. pris 679 kr
584 kr
572 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Mörkröd/Beige

5 Ljus Trä
Mörkröd/Beige
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus Trä är en stilren adventsljusstake som passar bra i juletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3936-572 |
| Färg | Mörkröd/Beige |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 417 mm |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Vikt | 0,69 kg |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7318309365724 |



