Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3930Matt Grå
Rek. pris 249 kr
189 kr
Se priset!

7 Ljus 3930
Matt Grå
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3930 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3930 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Recensioner
Charlotte BVerifierad köpare
för 2 år sedanFel på den ena ljusstaken glapp i lampan så den lyser inte alls. Har reklamerat men får inget svar. Dåligt!!
+ Inget
- Köp aldrig här
JanVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra och fina
+ Fint sken
- Inga
Josefin LVerifierad köpare
för 4 år sedanVäldigt nöjd, motsvarade förväntningarna!
+ Enkel och fin
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3930-305 |
| Färg | Matt Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 21 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 340 mm |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Vikt | 0,39 kg |
| Bredd | 310 mm |
| EAN-nr | 7318309303054 |

