Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Borstad Metall
Rek. pris 1 499 kr
749 kr
Se priset!

7L Borstad Metall
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 2,4 m.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 4 månader sedanvar inte den finishen jag trodde
+ fräck design
- dom var repiga
Louise BVerifierad köpare
för 6 år sedanStabil, vacker och motsvarar bilden av produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2255-710TR |
| Färg | Borstad Metall/Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 580 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7318302255718 |


