Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus 3984Matt Mörkröd
Rek. pris 339 kr
279 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Mörkröd

9 Ljus 3984
Matt Mörkröd
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus 3984 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 9 ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus 3984 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 9 ljus.
Recensioner
Marcus Verifierad köpare
för 4 månader sedanSnygga men ena är ojämn och vinglar
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3984-525 |
| Färg | Matt Mörkröd |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 27 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 27 W |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Energiförbrukning | 27 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 320 mm |
| Vikt | 0,53 kg |
| Bredd | 506 mm |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318309845257 |

