Adventsljusstake Star Trading Buzz Lång E5Beige
Rek. pris 1 119 kr
529 kr
Vald variant
Färg:
Beige

Buzz Lång E5
Beige
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilig beige och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Sprider varm och behagligt ljus. Passar utmärkt att dekorera med till advent och jul men varför inte ha den kvar större delen av året då den också passar året runt. Ger ditt hem en modern touch.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilig beige och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Sprider varm och behagligt ljus. Passar utmärkt att dekorera med till advent och jul men varför inte ha den kvar större delen av året då den också passar året runt. Ger ditt hem en modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-10 |
| Färg | Beige |
| Sockel | E5 |
| Effekt | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 770 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Vikt | 1,35 kg |
| Bredd | 770 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Buzz |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482061508 |


