Adventsljusstake Star Trading GryBeige
Rek. pris 829 kr
512 kr
490 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Beige

Gry
Beige
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsljusstake i form av en vit julgris, tillverkad i trä. Textilkabel med brytare. Placera den i ett fönster eller och på en skänk. Härlig adventsljusstake att dekorera med till jul.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Adventsljusstake i form av en vit julgris, tillverkad i trä. Textilkabel med brytare. Placera den i ett fönster eller och på en skänk. Härlig adventsljusstake att dekorera med till jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-59 |
| Färg | Beige |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,81 kg |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Gry |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 285 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Bredd | 285 mm |
| EAN-nr | 7391482061218 |



