Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm
fr.489 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

46 cm
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Greige/Brun, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 460 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 70 mm |
| Sensor | Nej |
