Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 7-uddig 78 cm
fr.189 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

7-uddig 78 cm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
7-uddig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide som säljs inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mässing, Silver, Svart |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Kabelfärg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 5 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 780 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 780 mm |
| Djup | 135 mm |

