Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 9-uddig 115 cm
fr.659 kr
Se priset!
Välj variant

9-uddig 115 cm
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
9-uddig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide som säljs inklusive sladdställ.
Recensioner
Christian CVerifierad köpare
för 3 månader sedanFin men hade varit ännu finare med mer mässings/gulfärgad insida tycker jag. Inget extra men funktionell och fin
Hans-Olof AVerifierad köpare
för 3 månader sedanMycket vacker adv.stjärna
Jan-Åke DVerifierad köpare
för 4 månader sedanFärgen överensstämde inte alls med hur den såg ut på bild vid köptillfället. Det visade sig att den var otroligt skör och gick mycket lätt sönder.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mässing, Röd, Silver |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Kabelfärg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1150 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1150 mm |
| Djup | 185 mm |

