Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 90L LED MetallSilver
419 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Silver

90L LED Metall
Silver
419 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker metallstjärna från Gnosjö Konstsmide med 90 st amberfärgade LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1802-993 |
| Färg | Silver |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Metall |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 370 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Typ | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7318308029931 |


