Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Blomma
fr.529 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Blomma
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Blomma är en vacker julstjärna i blomform. Den levereras inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Blomma är en vacker julstjärna i blomform. Den levereras inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 600, 780 mm |
| Vikt | 0,5, 0,67 kg |
| Bredd | 600, 780 mm |
