Adventsstjärna Venture Home Hundfjället
479 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampan från serien Hundfjället kommer sätta stämningen till din inredning i vinter med sin vackra utformning och mysiga ljus! Denna pappersstjärna, som är formad likt en snöflinga, ger ditt rum en stämningsfull charm och sprider ett behagligt sken i varje rum den placeras i.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Taklampan från serien Hundfjället kommer sätta stämningen till din inredning i vinter med sin vackra utformning och mysiga ljus! Denna pappersstjärna, som är formad likt en snöflinga, ger ditt rum en stämningsfull charm och sprider ett behagligt sken i varje rum den placeras i.
Den här snöflingan är inte bara perfekt för de mörka vinterdagarna, utan den skapar även en högtidlig stämning under julens firande. Sätt upp den i vardagsrummet, matsalen eller sovrummet för att skapa en mysig och varm atmosfär. Den vita sladden smälter smidigt in mot den ljusa väggen eller fönstret och med ett enkelt knapptryck kan lampan tändas av och på.
Förvandla ditt hem till en plats där du kan fly vardagens stress och omfamna en känsla av lugn och harmoni. Det ska kännas mysigt att komma innanför dörren och mötas av säsongens vackra detaljer!
Mått: 60cm.
Energieffektivitet:
Förvandla ditt hem till en plats där du kan fly vardagens stress och omfamna en känsla av lugn och harmoni. Det ska kännas mysigt att komma innanför dörren och mötas av säsongens vackra detaljer!
Mått: 60cm.
Energieffektivitet:
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20049-101 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Hundfjället |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7340220800756 |


