Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Boll Spröt 40VarmVit/Vit
Rek. pris 419 kr
282 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Varmvit/Vit

Boll Spröt 40
VarmVit/Vit
282 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide, 40 cm med 120 st varmvita LED-lampor, 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide, 40 cm med 120 st varmvita LED-lampor, 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2896-202 |
| Färg | Varmvit/Vit |
| Effekt | 0,04 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 310 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Ljusdekoration |
| EAN-nr | 7318308962023 |

