Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Istapp 200 st 15 m
fr.361 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med vit kabel och 200 st LED-lampor. Slingan är 15 m lång varav en 10 m lång anslutningssladd till första lampan. Belyst område blir således 5 meter. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med vit kabel och 200 st LED-lampor. Slingan är 15 m lång varav en 10 m lång anslutningssladd till första lampan. Belyst område blir således 5 meter. För utomhusbruk.
Recensioner
Majt SVerifierad köpare
för 7 år sedanJag ville ha en gardin på balkongräcket. Den var lagom lång. Såg lite tunn ut när jag öppnade paketet men blev Såå bra. Lyser jättefint och har fått positiva reaktioner från grannar och vänner. Rekommenderar produkten varmt. Kommer beställa fler.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Utomhusslinga |
| Kabelfärg | Vit |
| Längd | 15 m |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 24 V |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | A, G |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |

