Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Julbock 48 cm 96 LedKlar
Rek. pris 1 429 kr
844 kr
Se priset!

Julbock 48 cm 96 Led
Klar
844 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Julbock 48 cm 96 Led är en stämningsfull julbelysning med 96 varmvita LED-lampor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Julbock 48 cm 96 Led är en stämningsfull julbelysning med 96 varmvita LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6298-103 |
| Färg | Klar |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Akryl |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 96 st |
| Höjd | 480 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 1,95 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 490 mm |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Djup | 180 mm |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| EAN-nr | 7318306298100 |
