Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lanterna med Hus Trä LED
Rek. pris 279 kr
216 kr
Se priset!

Lanterna med Hus Trä LED
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Lanterna med Hus Trä LED är en vacker lykta med ett hus och tomte. Lanternan har 8 varmvita LED-ljuspunkter. Den drivs av (2xAA) och har timerfunktion (6h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Lanterna med Hus Trä LED är en vacker lykta med ett hus och tomte. Lanternan har 8 varmvita LED-ljuspunkter. Den drivs av (2xAA) och har timerfunktion (6h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3270-210 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Vikt | 0,19 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318303270215 |


