E-Transformator Gnosjö Konstsmide 24V/15W
Rek. pris 278 kr
252 kr
Se priset!

24V/15W
252 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
E-Transformator Gnosjö Konstsmide 24V/15W är en E-transformator, 15V/15W, WIFI APP, svart, ute.
Recensioner
Anna SVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar mycket bra än så länge!!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5148-000 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 42 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 99 mm |
| Vikt | 0,062 kg |
| Bredd | 43 mm |
| EAN-nr | 7318305148000 |

