Glasdekoration Star Trading Glasgran Abete BORosa
Rek. pris 199 kr
189 kr
Vald variant
Färg:
Rosa

Glasgran Abete BO
Rosa
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent grönt glas. Guldfärgad bas som gömmer batteriboxen. Drivs av 3 st AAA batterier. Perfekt till dekoration på julbordet. Ger ett hemtrevligt sken i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent grönt glas. Guldfärgad bas som gömmer batteriboxen. Drivs av 3 st AAA batterier. Perfekt till dekoration på julbordet. Ger ett hemtrevligt sken i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 460-34 |
| Färg | Rosa |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,6 W |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Abete |
| Typ | Juldekoration |
| EAN-nr | 7391482063779 |




