Grangirlang Nordic Winter Konstgjord 270 cm
115 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-09-18
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konstgjord Grangirlang Nordic Winter 270 cm är en vacker och realistisk grangirlang (270 cm). Den är lämplig för både till inomhus- och utomhusbruk och gör att du snabbt och lätt kan skapa julstämning på terrassen, balkongen, i fönstret, runt ytterdörren, över en balkongdörr, på trappräcket eller i butiksfönstret. Behöver du en längre girlang kan du köpa flera eftersom det är enkelt att förlänga/sätta ihop girlangerna med den genomgående, kraftiga ståltråden.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Konstgjord Grangirlang Nordic Winter 270 cm är en vacker och realistisk grangirlang (270 cm). Den är lämplig för både till inomhus- och utomhusbruk och gör att du snabbt och lätt kan skapa julstämning på terrassen, balkongen, i fönstret, runt ytterdörren, över en balkongdörr, på trappräcket eller i butiksfönstret. Behöver du en längre girlang kan du köpa flera eftersom det är enkelt att förlänga/sätta ihop girlangerna med den genomgående, kraftiga ståltråden.
Övrigt
- Material: PVC, brandhämmande
- Längd: 270 cm
- Material: PVC, brandhämmande
- Längd: 270 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-038 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Grangirlang |
| Modell | Utan belysning |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 270 cm |
| Längd | 2700 mm |
| EAN-nr | 5705858711331 |

