GranGrangirlang Nordic Winter 240 cm
399 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-09-18
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker och verklighetstrogen granGrangirlang på 240 cm i materialet PVC/PE. Lämplig för både inomhus- och utomhusbruk. Ett snabbt och enkelt sätt att skapa julstämning på terrassen, balkongen, i fönstret, runt ytterdörren, över en fransk dörr, på trappräcket eller i skyltfönstret. Är också perfekt för andra högtider.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Vacker och verklighetstrogen granGrangirlang på 240 cm i materialet PVC/PE. Lämplig för både inomhus- och utomhusbruk. Ett snabbt och enkelt sätt att skapa julstämning på terrassen, balkongen, i fönstret, runt ytterdörren, över en fransk dörr, på trappräcket eller i skyltfönstret. Är också perfekt för andra högtider.
Grangirlangen kan seriekopplas, om du behöver en längre krans är det enkelt att förlänga/sätta ihop Grangirlangerna.
Övrigt
- 230 volt-anslutning
- Material: PVC/PE Brandhämmande
- Godkännanden: CE, RoHS och REACH
Övrigt
- 230 volt-anslutning
- Material: PVC/PE Brandhämmande
- Godkännanden: CE, RoHS och REACH
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-037 |
| Färg | Grön |
| Material | PE/PVC |
| Produkttyp | Grangirlang |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,46 kg |
| Bredd | 240 cm |
| EAN-nr | 5705858717326 |







