Julby Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 5 LED
Rek. pris 989 kr
796 kr
Se priset!

Fiberoptiskt Hus 5 LED
796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 5 LED är en fiberoptiskdekoration med ett hus med musik och 5 LED-lampor. Den drivs av 3xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 5 LED är en fiberoptiskdekoration med ett hus med musik och 5 LED-lampor. Den drivs av 3xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Recensioner
Ewa BVerifierad köpare
för 2 år sedanHej mycket trevlig rolig ich stämningsfull juldekoration. Hade önskat ett läge där ljuskenet var stilla. Mycket uppskattat av gäster. Tanken var att barnen skulle tycka det var roligt men de vuxna tyckte det var ännu roligare!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4231-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 210 mm |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Vikt | 1,6 kg |
| Bredd | 315 mm |
| EAN-nr | 7318304231000 |

