Julby Gnosjö Konstsmide Hus/Kyrka Trä 5 LED
Rek. pris 459 kr
344 kr
Se priset!

Hus/Kyrka Trä 5 LED
344 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Gnosjö Konstsmide Hus/Kyrka Trä 5 LED är en vacker siluett med 15 varmvita LED. Den drivs av batteri (2xAA) och har timerfunktion (6h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Hus/Kyrka Trä 5 LED är en vacker siluett med 15 varmvita LED. Den drivs av batteri (2xAA) och har timerfunktion (6h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3269-210 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 155 mm |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7318303269219 |


