Julby Julfigur Gnosjö Konstsmide Tomte i Släde
Rek. pris 249 kr
229 kr
190 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Fiberoptisk dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide som drivs med 3 st AAA-batterier.
Recensioner
IrmeliVerifierad köpare
för 2 år sedanDen är så fin
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4205-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Bredd | 355 mm |
| EAN-nr | 7318304205001 |


