Julby Nordic Winter Mountain Town
699 kr
692 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julstad Mountain Town med ljus och musik från Nordic Winter. Den mysiga julstaden använder 3xAA-batterier. Kan slås på med och utan musik efter önskemål.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Julstad Mountain Town med ljus och musik från Nordic Winter. Den mysiga julstaden använder 3xAA-batterier. Kan slås på med och utan musik efter önskemål.
Specifikationer
- Bergshus, kälkbana och tåg
- Musik, LED-lampor, vackra detaljer och rörliga delar
- Julstaden kräver 3 x AA-batterier (ingår ej)
- Adapter kan köpas till om du vill slippa batterier
- Bergshus, kälkbana och tåg
- Musik, LED-lampor, vackra detaljer och rörliga delar
- Julstaden kräver 3 x AA-batterier (ingår ej)
- Adapter kan köpas till om du vill slippa batterier
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-520 |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Julby |
| Material | Plast |
| Bredd | 31 cm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 21 cm |
| EAN-nr | 5705858720241 |



