Julby Star Trading Grauberg med Belysning & Musikspel
Rek. pris 599 kr
569 kr

Grauberg med Belysning & Musikspel
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detaljrik laserskuren dekoration i trä, tre våningar med vackert utskuret landskap och små hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Vrid på basen och dekorationen roterar och spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik laserskuren dekoration i trä, tre våningar med vackert utskuret landskap och små hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Vrid på basen och dekorationen roterar och spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-18 |
| Färg | Grå |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,54 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Serie | Grauberg |
| Typ | Julby |
| Spänning | 3 V |
| Diameter | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Vikt | 0,44 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7391482065544 |



