Juldekoration Gnosjö Konstsmide Telefonkiosk
447 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4363-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 1,64 kg |
| Bredd | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304363558 |

