Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide LED
Rek. pris 399 kr
fr.270 kr
Se priset!
Välj variant

LED
270 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 5 st slingor och 30 st varmvita LED-lampor. Anslutningssladd på 5 m till första lampan. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 5 st slingor och 30 st varmvita LED-lampor. Anslutningssladd på 5 m till första lampan. För inomhusbruk.
Effekt: 0,04 W
Recensioner
Annelie RVerifierad köpare
för 3 månader sedanSmidigt att ha på julgranen. Lyser dock lite för starkt för min del.
+ Lätt att hänga
- Lyser för starkt
Jenny AVerifierad köpare
för 3 månader sedanDen var lite rödare i ljuset än jag föredrar men det är en smaksak. Annars supersmidig och fin.
Tommy SVerifierad köpare
för 2 år sedanStiligt med för starkt sken
Maria LVerifierad köpare
för 4 år sedanbra ljusslinga för julgranen inomhus, ej för starkt ljus lite varmare vi valde färgen amber
Ida VVerifierad köpare
för 4 år sedanLjuset var inte alls fint eller behagligt. Köpte amber men fick ta bort det då det störde mig alldeles för mycket. + för den enkla konstruktionen som man sätter på toppen
+ Bra konstruktion
- Ljuset
DamonVerifierad köpare
för 5 år sedanMkt nöjd! Som önskat
EllaVerifierad köpare
för 6 år sedanSmå stämningsfulla fina lampor i varmt sken. Det blev jättefint!
+ Lätt att hänga upp i granen.
Caroline E WVerifierad köpare
för 7 år sedanVarmt och fint ljus och enkel att sätta på granen!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön/Amber |
| Effekt/prestanda | 0,03, 0,04 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Längd | 1,8, 2,4 m |
