Julgransljus Nordic Winter 20 st med Hållare och FjärrkontrollSilverstjärna
619 kr
604 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

För många är nog julgransljus det viktigaste julgranspyntet tillsammans med julstjärnan. Nu kan du pynta din julgran med trådlösa julgransljus. LED-julgransljusen kommer med hållare med en vacker silverstjärna.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
För många är nog julgransljus det viktigaste julgranspyntet tillsammans med julstjärnan. Nu kan du pynta din julgran med trådlösa julgransljus. LED-julgransljusen kommer med hållare med en vacker silverstjärna.
Det finns inga sladdar man kan falla på när man dansar runt granen. En smart fjärrkontroll med många funktioner medföljer, där du bl.a. kan slå på/stänga av alla lampor på en gång. Det finns även timerfunktion på 4 eller 8 timmar. Ljusstyrkan kan justeras upp och ner. Det finns även en "candle"-funktion som ger blinkande ljus som påminner om ett levande ljus som ändrar intensitet.
Specifikationer:
Färg: vit
Ljusfärg: vit
Hållare med silverstjärna
Antal i förpackningen: 20 st.
Höjd: 31 cm inkl. hållare
Höjd ljus: 15,5 cm
Diameter: 1,5 cm
Trådlös - slipp sladdar
Inkl. fjärrkontroll med många funktioner
Batterityp: 1 x AAA per ljus (ingår ej)
Batterityp fjärrkontroll: knappcellsbatteri CR2025 (ingår ej)
Specifikationer:
Färg: vit
Ljusfärg: vit
Hållare med silverstjärna
Antal i förpackningen: 20 st.
Höjd: 31 cm inkl. hållare
Höjd ljus: 15,5 cm
Diameter: 1,5 cm
Trådlös - slipp sladdar
Inkl. fjärrkontroll med många funktioner
Batterityp: 1 x AAA per ljus (ingår ej)
Batterityp fjärrkontroll: knappcellsbatteri CR2025 (ingår ej)
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-087 |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Metall |
| Bredd | 15 mm |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 3100 mm |
| Diameter | 15 cm |
| EAN-nr | 5705858719986 |


