Julgransslinga Gnosjö Konstsmide LED med Ring150L, Amber/Grön
Rek. pris 349 kr
254 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Amber
Höjd:
1800 mm

LED med Ring
150L, Amber/Grön
254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hängande julgransslinga med ring och LED-ljus från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6480-820 |
| Färg | Amber |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 150 st |
| Höjd | 1800 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 14 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306480826 |





