Julkula Nordic Winter LEDVit, ⌀ 30 cm
249 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metallkula med LED-belysning. Metallkulan lyser upp som en dekorativ eldkula. Lämplig för utomhusbruk. Vacker belysning i trädgården, på terrassen eller för ljusdekoration av stora julgranar. Metallkulan är vikbar och lätt att förvara.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Metallkula med LED-belysning. Metallkulan lyser upp som en dekorativ eldkula. Lämplig för utomhusbruk. Vacker belysning i trädgården, på terrassen eller för ljusdekoration av stora julgranar. Metallkulan är vikbar och lätt att förvara.
Övrigt
- Antal LED-lampor: 192 st
- Godkännanden: CE, RoHS, REACH
- Antal LED-lampor: 192 st
- Godkännanden: CE, RoHS, REACH
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-042 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Julbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,94 kg |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5705858717418 |





