Lärkträd Nordic Winter i Kruka 120 cm med Snö och Ljus
1 089 kr
888 krSpara 18 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lärkträd Nordic Winter i Kruka 120 cm med Snö och Ljus är ett vackert, konstgjort och naturtroget lärkträd med LED-lampor för användning inomhus. Njut av ditt fina lärkträd under hela julen. Det konstgjorda trädet levereras med en svart kruka. Det är dessutom allergivänligt och ansluts till vägguttag (230V).
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Lärkträd Nordic Winter i Kruka 120 cm med Snö och Ljus är ett vackert, konstgjort och naturtroget lärkträd med LED-lampor för användning inomhus. Njut av ditt fina lärkträd under hela julen. Det konstgjorda trädet levereras med en svart kruka. Det är dessutom allergivänligt och ansluts till vägguttag (230V).
Övrigt
- Typ: julgran, 120 cm
- Material: PVC, brandhämmande
- Höjd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Kvistar: 83 st
- Godkänd: CE, EN71-2, RoHS, REACH
- Typ: julgran, 120 cm
- Material: PVC, brandhämmande
- Höjd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Kvistar: 83 st
- Godkänd: CE, EN71-2, RoHS, REACH
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-017 |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsträd |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1200 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 5705858706689 |




