Ljusgran Formenta Glimma Fristående
fr.1 155 kr
Välj variant

Glimma Fristående
1 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glimma Ljusgran fristående är enkel att installera och är utvecklad för utomhusbruk i vårt nordiska klimat.
Varumärke
FormentaBeskrivning
Glimma Ljusgran fristående är enkel att installera och är utvecklad för utomhusbruk i vårt nordiska klimat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Formenta |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusgran |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glimma |
| Antal Ljuskällor | 160, 200, 240 st |
| Höjd | 2, 3, 1,5 m |
| Vikt | 2, 2,2, 2,7 kg |
| Diameter | 1, 2, 0,8 m |
