Ljusmanschett Star Trading 7-pack Accessorize till 7-armad ljustakeBrass
Rek. pris 139 kr
69 kr
Vald variant
Färg:
Mässing

7-pack Accessorize till 7-armad ljustake
Brass
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilrena ljusmanschetter.
Stilrena ljusmanschetter i mässing. Perfekta för att dekorera ljusstaken i en snygg och modern stil.
Recensioner
Cecilia AVerifierad köpare
för 3 månader sedanFina passade perfekt
SandraVerifierad köpare
för 3 månader sedanGör verkligen det lilla extra på utseendet på En adventsljusstake
Janet MVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnyggt o billigt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 054-09-1 |
| Färg | Mässing |
| Energieffektivitet | A |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 32 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 25 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Produkttyp | Ljusmanschett7p |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Accessorize |
| EAN-nr | 7391482078124 |




